LLOGJE KAVAJE

Genta Hodo
Genta Hodo
24 Maj 2021
Cili do të kishte qenë fati i Gjonit, Duas, Bebes dhe Ermal Metës po të kishin jetuar në Shqipëri?
Genta Hodo
Genta Hodo
12 Maj 2021
Degjenerimi i Ellen DeGeneres Show: Pas 18 vitesh, merr fund spektakli
Genta Hodo
Genta Hodo
11 Maj 2021
Anulohen Golden Globes, shkak racizmi dhe seksizmi
Genta Hodo
Genta Hodo
8 Maj 2021
Tess Holliday kryqëzohet pasi tha se ka anoreksi
Rezi Matmuja
Rezi Matmuja
6 Maj 2021
Po, Maluma do te vije ne Tirane: Zbulohet zyrtarisht data e re
Genta Hodo
Genta Hodo
3 Maj 2021
MET Gala si kurrë më parë: Paria e gjeneratës Z në krye të vendit
Rezi Matmuja
Rezi Matmuja
2 Maj 2021
FEDEZ, CENSURA DHE KONCERTI I 1 MAJIT NE ITALI
Genta Hodo
Genta Hodo
16 Dhjetor 2020
Varianti me ulje i “Përputhen” nuk duhet humbur kurrsesi
Genta Hodo
Genta Hodo
2 Qershor 2020
Gëzuar festivalet e fundvitit
Genta Hodo
Genta Hodo
2 Qershor 2020
Boll i pyetët djemtë a janë gej!
Jeta Funit
Ne jemi…
Kryefaqe
Rubrikat
Kontakt

Regjistrohu për të rejat e fundit

Duke paraqitur detajet tuaja ju pranoni përdorimin e tyre në përputhje me Politika e privatësisë.